Hlavní menu
  Kontakty

Facebook:
Portrait Hudebni Skupina


Email:
Marcela Medřická
medricka7@seznam.cz

Tomáš Pavlata
koncerty@portrait.cz


Tyto stránky používají pro lepší výkon cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním.
Více o cookies ZDE
  Počítadlo


  Novinky
Ukázky z našeho CD: Ain't no grave, Čekání na Slunce, Reason, Ztracené země

Milí přátelé, jak to tak vypadá, situace se začíná umoudřovat, takže máme v současné době již naplánované nějaké koncerty.

Začneme 21.8.2021 ve Zvířátkově v Olešné u Hořovic, kde budeme hrát na podporu zvířátek a té party lidí, která se o ně stará. Není to klasická ZOO, je to spíše útulek všech možných odložených zvířátek od klokana přes surikaty a opice po pštrosy. Rádi vás uvidíme a zde chystáme i jedno překvapení :o) Celý výtěžek akce půjde na zvířátka. Začátek koncertu pro Zvířátkov je v 15:00 hodin.

Další hraní bude o 14 později, 4.9.2021 v krásném prostředí Café Terasy v Železnici u Jičína. Začátek v 17:00 hodin.

Děkujeme za přízeň a těšíme se na vás na některém z našich koncertů.
Váš Portrait
Historie

Vydáno dne 24. 11. 2006 (8496 přečtení)

Portrait byl založen v roce 1984 neprofesionálními hudebníky, které spojil jejich zájem o bluegrass. Od té doby prošla skupina mnohými personálními a stylovými změnami.

Hudební činnost některých členů skupiny Portrait sahá poměrně hluboko do minulosti. Jiří Medřický se spolu s Marcelou Medřickou a jejich bývalým sdružením například zúčastnili v roce 1983 jako první amatérský soubor z tehdejšího Československa Blue Wind třínedělního turné po USA. Hráli v New Yorku, na festivalu v Louisville, v Nashville.

Hrávali také často v Německu.

Dnes se skupina soustředí na klubové koncerty a občas se účastní nějakého festivalu (také v zahraničí - Nizozemsko, Francie) nebo společenské akce.Celý článek | Autor: Thomash | Počet komentářů: 0 |

phpRS powered :: Liftvan design